Do szkoły zakupiono 28 ławek i 56 krzeseł. Jedno krzesło kosztowało 102 zł, a jedna ławka była o 58 zł droższa od krzesła. Ile zapłacono za te zakupy? /Wykonaj właściwe obliczenia pisemne. Zapisz odpowiedź/