Anonimviz Anonimviz Matematyka Rozwiązane Pytanie 7/7 2 pkt Jeden kilogram cukierków kosztuje 19,49 zł. Ile trzeba zapłacić za 10 dag tych cukierków? Podaj a) dokładny wynik w zł, b) wynik w zł z dokładnościa do 1 gr. + DODAJ ODPOWIEDŹ S POPRZEDNIE ZAKOŃCZ TEST Idź do