Potrzebuję na dzisiaj

Potrzebuję Na Dzisiaj class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

8zł*30kg=240zł   240zł*150%=360zł

8zł*20kg=160zł    160zł*110%=176zł

8zł*10kg=80zł      80zł*75%=60zł

360zł+176zł+60zł=596zł

8*60kg=480zł

596zł>480zł

Szczegółowe wyjaśnienie: