Odpowiedź:
1 batonik 1,50zl
10 bat 10 * 1,50zl = 15,00zl
1 jajko 0,65zl
m jajek m * 0,65zl = 0,65 * m zl
lody
3,30zl + 0,30zl = 3,60zl
4galki kosztuja
3,30zl * 4 = 13,20zl + 0,30zl = 13,50zl
roza
4zl + 1zl = 5zl
k roz kosztuje
4zl * k + 1zl = k4zl + 1zl = 4kzl + 1zl
Szczegółowe wyjaśnienie: