Odpowiedź :
1kg - 27,5zł
0,14kg - x zł
[tex]x = \frac{0.14 \times 27.5}{1} = 3.85[/tex]
Za 0,14kg sera zapłacimy 3,85 zł.
Pozdrowionka! ~Wika
1kg - 27,5zł
0,14kg - x zł
[tex]x = \frac{0.14 \times 27.5}{1} = 3.85[/tex]
Za 0,14kg sera zapłacimy 3,85 zł.
Pozdrowionka! ~Wika