oblicz cenę gastronomiczą netto jednej porcji jeżeli wiadomo ze wartość zakupu surowców netto 20 porcji potrawy wynosi 320zl a marza na te potrawe 70%

Odpowiedź :

320 zł+70%×320 zł=320 zł+224 zł=544 zł

544 zł÷20= 27,2 zł

odp jedna porcja kosztuje 27,2 zł netto

Viz Inne Pytanie