Maja ma 200 zł jeden kubek z napisem kosztuje 10 zł a bez napisu z obrazkiem kosztuje 9 zł a wata cukrowa 3 zł 1szt i jedna czekolada mała 5 zł a duża 13 zł maja kupiła dwie małe czekolady jeden kubek z napisem i dwa z obrazkiem i trzy waty cukrowe ułóż działanie i napisz odp i napisz czy 200 zł wytarczy na te zakupy plis pomuscie