2. Pan Wiesiek kupił w hurtowni 9 odtwarzaczy w cenie 1175 zł za
sztukę. Udało mu się je wszystkie sprzedać. Obliczył, że przyniosly mu
one 1485 zł zysku. Ile kosztował odtwarzacz w sklepie pana Wieśka?
Muszę to obliczyć pisemnie