Lunka329viz Lunka329viz Matematyka Rozwiązane Dam najjj!!! Za 3 kg gruszek i 2 kg jabłek zapłacono 65 zł przy tym 1 kg gruszek zapłacono o 5 zł więcej niż za kilogram jabłek Ile kosztował kilogram gruszek a ile kilogram jabłek