Z.1
360zł÷150=2,40zł
200zł ÷2,40zł=83,3333
ODP: Za 200zł można kupić 83 paczek ciastek.
Z.2
15zł÷12=1,25zł
30 × 1,25zł= 37,5zł
ODP. Za 30 lizaków trzeba zapłacić 37,5 zł
Z.3
Sorki ale niewiem
Z.4
Też niewiem
Z.5
6×60km/h=360km
360÷45=8h
ODP. Ciężarówce ta trasa zajmie 8 godzin.
Z.6
Nie wiem
Z.7
Nie wiem
Przepraszam że niewiem 4 zadań ale jest chociaż pare.