Odpowiedź:
Jeden odtwarzacz kosztował 1340 zł.
Szczegółowe wyjaśnienie:
9 * 1175 = 10575 zł
10575 zł + 1485 zł = 12060 zł
12060 zł : 9 = 1340 zł