Odpowiedź :
orzechy włoskie 1x200g- 6.40zł
ser pleśniowy(1g-0,1 dag czyli 150g=15dag) 1x150g- 4,29zł
ananas z puszki 3x125g=375g- 2.97x3= 8.79
kapusta pekińska (1gram to 0,001 kg czyli 250g to 0,25kg)
1x0,25kg- 2,16 zł
6,40+4,29+8,79+2,16=21,64zł
Odp: na składniki wydano 21,64 zł
ser pleśniowy(1g-0,1 dag czyli 150g=15dag) 1x150g- 4,29zł
ananas z puszki 3x125g=375g- 2.97x3= 8.79
kapusta pekińska (1gram to 0,001 kg czyli 250g to 0,25kg)
1x0,25kg- 2,16 zł
6,40+4,29+8,79+2,16=21,64zł
Odp: na składniki wydano 21,64 zł
Orzechy włoskie - 6,40 zł : 2 = 3,20 zł
Ser pleśniowy - 150 g. = 15 dag =4,29 zł
Ananas - 375 g : 125 g = 3 3*2,97 zł=8.91 zł
Kapusta - no właśnie tego nie wiem ^^"
Ser pleśniowy - 150 g. = 15 dag =4,29 zł
Ananas - 375 g : 125 g = 3 3*2,97 zł=8.91 zł
Kapusta - no właśnie tego nie wiem ^^"