Juniorviz Juniorviz Matematyka Rozwiązane Ania za baton i 2 czekolady zapłaciła 6 zł.Baton był tańszy o 0.6 zł od czekolady. Ile kosztowała czekolada , a ile baton? W odp. z tyłu książki pisze mi ,że jedna czekolada ma 2.2 zł a baton 1 .6 zł Bardzo proszę o pomoc