Litr sorbetu wiśniowego kosztuje 18 zł, a litr kefiru 2 zł. Ile litrów sorbety należy użyć, aby otrzymać 400 litrów kefiru wiśniowego, którego jeden litr będzie kosztować 12 zł? Odpowiedź podaj w postaci liczby.