daje naj prosze zrób to ktoś: ZADANIE NA OCENĘ. Ile zapłacisz (rodzice zapłacą :)) za egerię zużytą przez urządzenie (proszę wybrać urządzenie, które często używasz) w ciągu miesiąca (30 dni). Koszt 1kWh energii elektrycznej wynosi (zapytaj rodziców ile kosztuje 1 kWh). Zadanie proszę zrobić na kartce i podpisać.