Helenaantosik1viz Helenaantosik1viz Matematyka Rozwiązane W sklepie kupiono 24 dag wędliny w cenie 17 zł za kilogram i 3 lizaki po 24 gr za sztukę. Dwadzieścia procent otrzymanej reszty z 20 zł to: