1.w powyższej tabeli podano ceny produk-
tow za 1 kg. Oblicz, ile kosztuje:
a) 0,6 kg białej kiełbasy: 18
b) 55 dag sera gouda: 20,35
c) 12,5 dag szynki: SS
d) ćwierć kilograma twarogu chudego: 4,25
e) 45 dag sera edam i kilogram kabanosów:
f) 75 dag twarogu tłustego i kilogram szynki:
g) pięć i pół kilograma ziemniaków i kilogram pomidorów:
*******
W drod
466 kr
Wynik
6. N
a na
a)
ski