Zuzannaberdynska10viz Zuzannaberdynska10viz Matematyka Rozwiązane Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów Stal-3500zł za 1t Jagody-3zł za 100g Szynka-8,25zł za 25 dag Cukier waniliowy-2,10zł za 10g Masło-7,50zł za 200g Polędwica-5,60zł za 10dag Cement-700zł za 1t Kawa-0,75zł za 10g