9. Na podstawie podanych informacji uzupełnij tabelki.
ser żółty
masa
1 kg
100 g
300 g
500 g
cena
30 zł
szynka
masa
1 kg
20 dag
25 dag
50 dag
kosztuje 20
cena
40 zł
twaróg
100 g
20 dag

Pls czekam na odp
Dam Naj