Jhjkls4gameviz Jhjkls4gameviz Matematyka Rozwiązane jeśli masz 0,62 jabułka i 102,92 bananów a pomarańcze są trzy razy droższe od dwóch tych owoców.Ile kosztuje pomarańcza.