Wikibelikeviz Wikibelikeviz Matematyka Rozwiązane Za dwa kilogramy kiwi i trzy kilogramy bananów zapłacono 25zł 50 gr. Kilogram kiwi kosztuje o 1 zł 50 gr więcej niż 1 kg bananów. Jakie są ceny tych owoców?