Kindzionnviz Kindzionnviz Matematyka Rozwiązane 11. Tona aluminium kosztuje około 10 tys. zł. Pusta aluminiowa puszka waży 16 g. Ile kosz- tuje aluminium zużyte na wyprodukowanie jednej puszki? Plssss szybkooo