9. Ile kg jablek kupiła mama, jeżeli 1 kg kosztował 4,5 zł, a zapłaciła 3 zł 15gr? Odp. (2p.)​

9 Ile Kg Jablek Kupiła Mama Jeżeli 1 Kg Kosztował 45 Zł A Zapłaciła 3 Zł 15gr Odp 2p class=