Koralinka33viz Koralinka33viz Matematyka Rozwiązane Jeśli Ania miała 3 gruszki z czego każda gruszka kosztowała 3 zł i miała 2 jabka po y złoty to ile kosztowało jedno jabko? Ania dostała 20 zł a dostała 1 zł reszty