7. Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów?
szynka
7,50 zł za 25 dag
stal
3500 zł za 1 t
zł za 1 kg
masło
7,30 zł za 200 g
zł za 1 kg
jagody
4 zł za 100 g
zł za 1 kg
polędwica
5,60 zł za 10 dag
zł za 1 kg
zł za 1 kg
cement
700 zł za 1 t
*********
zł za 1 kg
cukier waniliowy
2,75 zł za 10 g
Cukier
Wanilinowy
zł za 1 kg
kawa
0,76 zł za 10 g
zł za 1 kg