Zad. 1 Uczniowie kupili na biwak 3 jednakowe bochenki chleba. Zapłacili za nie razem 6 zł 15 gr. Po namyśle postanowili dokupić jeszcze 2 takie same bochenki. Ile jeszcze będą musieli dopłacić?​