4 Za 4 bilety do kina i 2 paczki popcornu po 13 zł za paczkę rodzina zapłaciła 134 zł. Wszystkie bilety były w tej samej cenie. Jaka była cena jednego biletu? Ułóż odpowiednie równanie i je rozwiąż.​

4 Za 4 Bilety Do Kina I 2 Paczki Popcornu Po 13 Zł Za Paczkę Rodzina Zapłaciła 134 Zł Wszystkie Bilety Były W Tej Samej Cenie Jaka Była Cena Jednego Biletu Ułóż class=